40 yılı aşan tecrübesi ile tüm doğal taşların kesiminde kullanılan elmas testereler, katrak lamaları ve mermer/granit ocaklarında kullanılan elmas tellerin yanı sıra yurt içi ve yurt dışında çalışan inşaat firmaları için beton/asfalt ve refrakter testereleri ile karot matkapları da üreten SONMAK, Türkiye’de sektörünün en büyük imalatçısı olup dünyanın da önde gelen firmaları arasındadır.

1975 yılında Ankara Büyük Sanayi’de kurulan şirketimiz 2017 yılında yeni tesislerine taşınmıştır. 5000 metrekare kapalı alanda, deneyimli ve uzman kadrosu ile üretim yapan firmamız ISO 9001 ve CE Avrupa Standartları Belgesi sahibidir. Sektörü ile ilgili tüm teknolojileri takip etmenin yanı sıra, Ar-Ge bölümünün çalışmaları ile ürünlerinin kalitesini her geçen gün yükseltmenin peşindedir. SONMAK, yüksek teknolojinin en son ürünleri ile imalat yapmaktadır ve sürekli yenilenen makine parkı ile de sektörünün öncü firmasıdır.
Müşteri memnuniyeti odaklı politikasını sürekli kılan SONMAK, ihracat rakamları ile uluslararası alanda da güçlü bir oyuncu olarak ülkemiz ekonomisine hizmet etmeye devam edecektir.

Ürünlerimiz hakkında bilgiye mi ihtiyacınız var?