fbpx
 
Hakkımızda

40 yılı aşan tecrübeSONMAK

SONMAK Diamond Tools

40 yılı aşan tecrübesi ile tüm doğal taşların kesiminde kullanılan elmas testereler, katrak lamaları ve mermer/granit ocaklarında kullanılan elmas tellerin yanı sıra yurt içi ve yurt dışında çalışan inşaat firmaları için beton/asfalt ve refrakter testereleri ile karot matkapları da üreten SONMAK, Türkiye’de sektörünün en büyük imalatçısı olup dünyanın da önde gelen firmaları arasındadır.

Misyonumuz

Doğru kalite-fiyat oranını sağlayarak, geniş ürün yelpazesiyle tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Vizyonumuz

Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler yaratarak, ürünlerimizi Türkiye’nin yanı sıra tüm dünyadaki tüketicilerle buluşturup, sektöründe en beğenilen ve tercih edilen marka olmak.

Construction98%
Production92%
Deadline95%
hakkimizda-02
hakkimizda-03
hakkimizda-01
hakkimizda-04
Peter Kirkpatrick

Peter Kirkpatrick

Quickly deploy strategic networks with compelling e-business. Credibly pontificate highly efficient manufactured products and enabled data.

Peter Kirkpatrick

Amy Newthorn

Amy Newthorn

Dramatically disseminate standardized metrics after resource-leveling processes. Objectively pursue diverse catalysts for change for interoperable meta-services.

Amy Newthorn

Clarence Wesley

Clarence Wesley

Intrinsically incubate intuitive opportunities and real-time potentialities. Appropriately communicate one-to-one technology after plug-and-play networks.

Clarence Wesley

Bennett Harper

Bennett Harper

Globally myocardinate interactive supply chains with distinctive quality vectors. Globally revolutionize global sources through interoperable services.

Bennett Harper